Dzierżawa

 

Dzierżawa / wynajem drukarki, kopiarek czy powielacza umożliwia korzystanie z urządzenia bez konieczności jego zakupu. Klient ponosi opłatę czynszową oraz za ilość wykonanych kopii. Cena kopii uzależniona jest od rodzaju urządzenia. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dzierżawy.

Konica Minolta C658

Topowe urządzenie biurowe nie musi wiele kosztować – rozważ dzierżawę…!

 

Pragniemy, by dzierżawa / wynajem urządzeń biurowych (kserokopiarek, faksów, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, niszczarek, projektorów, itp.), w Poznaniu i okolicach, były kojarzone była wyłącznie z nami.

Firma MD SERWIS realizując działania w zakresie dzierżawy / wynajmu kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych w Poznaniu, stwarza warunki do ekonomicznego (oszczędnego) korzystania z nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu biurowego. Nasze rozwiązania pozwalają firmom / instytucjom obniżać koszty działalności.

Cena jednej kopii, poza ryczałtem, obejmuje dostawę wszystkich materiałów eksploatacyjnych (w tym tonerów) oraz pełen serwis.

Zapamiętaj! Poznań, os. B. Chrobrego 41j to miejsce i rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wypożyczanie urządzeń biurowych w najlepszej cenie i w najwyższej jakości sprzętu i obsługi Klienta.

Dzierżawa / wynajem to rozwiązanie popularne i coraz chętniej wykorzystywane w prowadzeniu działalności. Poszukują Państwo rozwiązań, które umożliwią korzystanie z wysokiej jakości kopiarek oraz drukarek, bez konieczności ich zakupu – jesteśmy do dyspozycji.

Proszę rozważyć rozwiązanie polegające na  dzierżawie / wynajmie urządzenia biurowego. Decydując się na konkretny model godzicie się Państwo płacić miesięczny ryczałt, w który wliczona będzie określona liczba kopii do wykonania. Po przekroczeniu tej wielkości, wciąż będzie można korzystać z maszyny, uiszczając ustaloną (korzystną) kwotę za każdy wydruk. Znając ilości kopii, które Państwo wykonują, w ciągu miesiąca, możemy dopasować model maszyny do wymagań, a tym samym, płacąc jedynie abonament, swobodnie będzie można korzystać ze sprzętu.

Wynajem / dzierżawa kopiarek to wygodny i przede wszystkim ekonomiczny sposób na korzystanie z efektów pracy, jakie przynosi kserokopiarka (drukarka), a tym samym zapewnia znaczne obniżenie kosztów prowadzenia firmy / instytucji. Nie ma konieczności zakupu wysokiej jakości sprzętu, a mimo to mogą Państwo z niego korzystać, w trakcie obowiązywania umowy dzierżawy / najmu. O opłacalności współpracy z firmą MD SERWIS Michał Wesoły przekonało się już wielu przedsiębiorców – do grona naszych zadowolonych klientów mogą dołączyć także Państwo.

W ramach wynajmu drukarki, kopiarki lub powielacza, dostarczamy do Klienta indywidualnie dopasowane rozwiązanie zaczynając od małych biurkowych urządzeń A4 na dużych maszynach kopiująco – drukujących – produkcyjnych kończąc.

W ramach umowy dzierżawy / najmu zapewniamy Państwu wszelkiego rodzaju materiały eksploatacyjne. Nasi Klienci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z serwisem, przeglądem ani konserwacją wynajmowanych urządzeń. W przypadku poważnej awarii, która uniemożliwi pracę, Klientowi przysługuje wymiana sprzętu o tych samych bądź wyższych parametrach.

W ramach umowy dzierżawy / najmu Klient otrzymuje jedną fakturę w miesiącu, która stanowi, w całości, koszt uzyskania przychodu.

 

Zalety korzystania z umowy dzierżawy / najmu urządzenia biurowego:

 • brak konieczności angażowania własnego kapitału na zakup sprzętu;
 • niski koszt wydruku;
 • bezpłatna obsługa serwisowa: przeglądy, naprawy i konserwacje;
 • jedna faktura w cyklu miesięcznym, która stanowi koszt uzyskania przychodu;
 • bezpłatne wsparcie techniczne dla użytkowników najmowanego urządzenia;
 • sprzęt zastępczy w przypadku awarii najmowanego urządzenia;
 • priorytetowa interwencje serwisu, czy dostawy materiałów eksploatacyjnych takich jak toner, bęben, developery;
 • brak konieczności amortyzacji sprzętu oraz późniejszej utylizacji;
 • stałe i przewidywalne koszty utrzymania urządzenia – możliwość dokładnego zaplanowania wydatków na druk;
 • rozłożeniu w czasie wydatków związanych z użytkowaniem urządzenia, co zwiększa płynność finansową firmy;
 • szeroka oferta urządzeń (od drukarek laserowych A4 do powielacza A2);
 • gwarancja stałej wysokość miesięcznego czynszu przez cały okres obowiązywania umowy dzierżawy / wynajmu urządzania biurowego (kserokopiarki, drukarki, powielacza).

 

Kontrakt serwisowy wynajmowanego sprzętu rozliczany jest na podstawie faktycznej ilości wykonanych wydruków / kopii. Użytkownik płaci jedynie za rzeczywiste wykorzystanie sprzętu.

Riso sf9350

Zamiast kupić – wynajmij…!

 

Dzierżawa kserokopiarki czy innych urządzeń wielofunkcyjnych firmy Konica Minolta lub Riso jest równie popularną usługą jak sprzedaż tego sprzętu. Jeśli mają Państwo dylemat, która usługa będzie dla Państwa bardziej korzystniejsza, służymy poradą w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania.

Komentarze są wyłączone.

 • previous arrow
  next arrow
  PlayPause
  Slider